KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9298505
nr 929 8505
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning , Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Kvinna och man, 73/100, motivet: 130x87
Kondition: slitage, saknar glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 8 december 2014
kl 18:56:34
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander